YEMEKTE NE VAR? LAND ROVER DISCOVERY JAMIE OLIVER’IN HAYALİNDEKİ GEZİCİ MUTFAK İÇİN EN MÜKEMMEL TARİF

Şef ve TV yıldızı Jamie Oliver ve Jaguar Land Rover, Land Rover Discovery’nin çok yönlülüğünü vurgulamak üzere dört tekerlekli bir mutfak yarattılar. Jamie’nin özel yapım aile SUV’u yavaş pişirici, barbekü, dondurma makinesi, zeytinyağı dağıtıcısı gibi bir dizi pişirme aracı ile birlikte sunuluyor ve hatta siz aracı sürerken tereyağı yapıyor.

Jaguar Land Rover’ın Özel Araç Operasyonları (SVO), hayatı boyunca Land Rover hayranı ve müşterisi olan Jamie ile birlikte vizyonunu hayata geçirmek üzere çalıştı. Bunun sonucunda merkez konsolunda ekmek kızartma makinesi olan ve güç aktarma kutusu tarafından döndürülen bir et şişine sahip dünyadaki tek Discovery ile ortaya gerçekten benzersiz bir sonuç çıktı. Diğer dahice düşünülmüş özellikler arasında motorun yanındaki yavaş pişirici, bir makarna makinesi, bir gaz ocağı, açılır yemek masası ve tezgah yer alıyor. Arka camda bir yeşillik bahçesi ve baharat rafı da mevcut.

Muhteşem bir gezici mutfak yaratmak üzere Land Rover’a zorlu bir görev verdim. Büyük düşündüm ve çok şey istedim; ortaya çıkan sonuç ise olağanüstüydü. Motorun yanına bir yavaş pişirici ve bagaja bir zeytinyağı şişesi koyabileceklerini gerçekten düşünmemiştim ama yaptılar. Böylece tam bana ve aileme göre yaratılmış inanılmaz bir Discovery ortaya çıktı, hepimiz çok sevdik. Bu benzersiz araç mutfak maceralarımızı bir sonraki seviyeye taşıyabileceğimiz anlamına geliyor.

Post a Comment

#Follow us on Instagram